تبلیغات
به یادشهدا111 - شهیدرضانیک نژادکرج
 
به یادشهدا111
من فقط سربازم پیام سردارشهیدعمران پستی
درباره وبلاگ


زنده نگهداشتن یادونام شهدا کمتر ازشهادت نیست [حضرت آقا ]
سردار_سلیمانی: باشهدا بودن سخت نیست
باشهدا ماندن سخته
مثل شهدا بودن سخت نیست
مثل شهدا ماندن سخته
راه ‌شهدا یعنی...
نگهداشتن آتش در دستانت .هدف زنده نگه داشتن یاد شهداست تمام شهدایی که برای ایران جنگیدن شهدای ایران ؛انقلاب ؛حرم ؛وطن
کار برای خداست اگر ایرادی درمطالب هست ازراهنماییتون ممنون میشم
.تشکر ازدوستان بابت همکاری آقایان داریوش اطیابی نصرتی ایزدیار بابایی غلامی منامن __خادم شهدامنوچهرشریفی هشجین
به یادشهیدسردارعمران پستی .سردارمجیدکلانتری

مدیر وبلاگ : منوچهر شریفی هشجین
نظرسنجی
سلام نظر خود رانسبت به وبلاگ اعلام نمایید

شهید در بسیج عضو گردید و در كنار درس خواندن به دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی كه ثمره خون هزاران شهید بود می‌پرداخت.
شهید رضا نیك‌نژادی در تاریخ یکم فروردین 45 در كرج دیده به جهان گشود. پدرش نام او را رضا نهادند تا خادم امام رضا باشد. دوران كودكی خود را در كانون پرمهر و محبت خانواده سپری كرد ، دوران نوجوانی او مصادف شده بود با قیامهای مردم بر علیه رژیم كه در آخر منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد. شهید در بسیج عضو گردید و در كنار درس خواندن به دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی كه ثمره خون هزاران شهید بود می‌پرداخت. در پی شروع جنگ تحمیلی كه توسط استكبار جهانی صورت گرفته بود یك دوره آموزش نظامی را فرا گرفت و به سوی جبهه‌ها شتافت تا  ذبه یاری دین و اسلام بپردازد تا اینكه سرانجام در تاریخ سوم آذر 61 در عملیات پیروزمند رمضان در منطقه عملیاتی شرق بصره پس از مدتها رزم‌آفرینی و پیكار بی امان بر اثر اصابت تركش به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

سیری در کلام شهید

به پدر و مادر عزیزم بگویید كه خیلى از شما متشكرم و از زحمت هایى كه برایم كشدید كمال تشكر را دارم و امید آن دارم كه در روز قیامت اگر خدا به من اجازه دهد براى شما پدر و مادرم و خواهرانم و شوهر خواهرانم و دوستانى كه در رفتن من به جبهه اصرار و من را به اجراى این وظیفه الهى وادار ساختند شفاعت كنم و پاداش زحمت هایشان را خداى بدهد، به پدر و مادر و خواهرانم و فامیل هایم بگویید كه مبادا سیاه ببپوشند و بهترین لباس خود را در روزهایى كه براى دفن و عزادارى من است بپوشند و شادى كنند و شعارهاى برقرارى جمهورى اسلامى را با صداى بلند تكرار كنند و بر دهن منافقان بزنند . مادر و پدر عزیزم عكس العملى به هیچ وجه از خو نشان ندهید كه باعث ضعف جمهورى اسلامى شود در تربیت كردن حسین بكوشید چون انقلاب ما را باید كسانى مثل حسین و على ادامه دهند....

كتابهاى مرا جمع آورى كنید وسایل را هم جمع آورى كنید و دور از چشم خانواده ام باشد یك عكس امام قشنگ را در خانه بزنید و زیر عكس بنویسید ما همه سرباز توییم خمینى ، گوش به فرمان توییم خمینى .

من این وصیت نامه را در زمانى مى نویسم كه مرحله اول عملیات ، تا ساعتى دیگر شروع مى شود و ما متاسفانه بدلایل در این مرحله شركت نداریم مادر و پدر و خواهر و خانواده عزیزم من در همه حال بیاد همه شما هستم و امیدوارم كه بعد از شهادت من ناراحتى نگیرید با صبر انقلابى در عزاى من شریك باشید من حاضر نیستم كه در عزایم بگریید و یا لیاس سیاه بپوشند فقط براى سالار شهیدان حسین ابن على عزادارى كنید . مادرم و خواهرهایم در نماز جماعت و مجالس سیاسى ، عبادى و جهاد حتما شركت كنید . مبادا افسوس نبودن مرا بخورید خوشحال باشید كه اسلام و امام را دارید . در نمازهایتان امام و رزمندگان را دعا كنید . به جبهه كمك كنید و بر سر مزارم شیرینى پخش كنید و نوار ( كشته گشتم من اگر در جبهه همسنگرم ) را بگذارید . راه شهدا را ادامه دهید و عاشورا را با هیجان برگزار كنید .خادم شهداشریفی 11نوع مطلب :
برچسب ها : شهیدنیک نژاد،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
تماس با ما
وصیت شهدا

GET_COKD

مهدویت امام زمان (عج)